Techvisie B.V.

Helaas, deze vacature is niet langer actief

Originele vacaturetekst

Monter oprzyrzadowania SWAGELOK

OPIS

Jako monter oprzyrządowania pracujesz dokładnie na urządzeniach pomiarowych i kontrolnych, które są podłączone do rur i urządzeń występujących w przemyśle przetwórczym oraz w przemyśle naftowym i gazowym. Ten sprzęt pomiarowo-kontrolny ma między innymi do czynienia z temperaturą, przepływem, poziomem i ciśnieniem panującym w rurach i związanym z nimi wyposażeniu.

  WYMAGANIA:
  • -certyfikat VCA,
  • -odpowiedni certyfikat (np. Swagelok lub Gyrolok),
  • -widoczne doświadczenie zawodowe min 3 lata,
  • -znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • -wlasne auto mile widziane.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • -Znajomość gięcia różnych typów rur ze stali nierdzewnej i przewodów powietrznych,
  • -Czytanie i rozumienie P&ID (schemat orurowania i oprzyrządowania),
  • -Umiejetnosc pracy z różnymi średnicami rur, a mianowicie 6 mm, 10 mm, 1/4 i 1/2,
  • -Umiejetnosc mierzenia, znakowania, piłowania, zginania i mocowania,
  • -Przeprowadzanie konserwacji i napraw,
  • -Wykonywanie różnych czynności montażowych.
OFERUJEMY:
  • -bardzo dobre zarobki placone tygodniowo 530 netto przy 40h,
  • -mozliwosc nadgodzin platnych wedlug taryfy CAO
  • -pieniadze wakacyjne i urlopowe placone extra,
  • -mozliwosc zaliczek juz po dwoch dniach pracy,
  • -mozliwosc negocjowania stawki juz po trzech miesiacach pracy,
  • -rozwoj zawodowy, kursy doszkalajace NEN3140, Atex i jezykowe na koszt pracodawcy,
  • -zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
  • -ubezpieczenie zdrowotne placone przez pracodawce,
  • -pomoc koordynatora w zalatwieniu formalnosci zwiazanych z rozpoczeciem pracy (otwarcie konta -bankowego, umowienie na odbior numeru BSN, wizyta lekarska itp)
  • -opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemow kontakt telefoniczny rowniez poza godzinami pracy biura,
  • -atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobe,
  • -narzedzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzedzia podreczne
  • -w razie potrzeby auto sluzbowe i karty paliwowe.
Uren:
40 uur per week
Dienstverband:
fulltime
Type vacature:
Werving en selectie

Vaardigheden

  • Er is geen minimale opleiding vereist
  • Minimaal 3 jaar swagelok ervaring

Wat wij bieden

Salaris:
€ 550,- tot € 650,- per week
Plus:
vakantiegeld