Wózek do kompletacji zamówień 13,39 € za godzinę.

Czy chcesz wynagrodzenie w wysokości 13,39 €? Z dodatkami, które sięgają 100%, a urlop urlopowy 8,33%?! Brzmi szalenie, prawda? Jest to możliwe w Albert Heijn w Delft. Praca, w której możesz pracować w pełnym wymiarze godzin, ale także w niepełnym wymiarze godzin. Ciekawi Cię jeszcze więcej? W takim razie czytaj dalej..

Co mamy do zaoferowania
  • Wynagrodzenie 13,39 € za godzinę.
  • Dopłaty sięgające 100%.
  • Wynagrodzenie urlopowe 8,33%.
  • Rekompensata za podróż od 5 km.
  • Elastyczność pracy.
  • Praca na dłuższy czas.
Kim jesteś

Jako pracownik magazynu ważne jest, abyś zdobył doświadczenie w magazynie:

  • Czy jesteś dostępny od 07:00 - 15:30 i/lub 22:30 - 07:00?
  • Znasz dobrze język niderlandzki, polski lub angielski?
  • Czy jesteś dostępny ten jeden raz w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia pracy: od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:30 w związku ze szkoleniem, aby dobrze poznać procesy pracy?
Na czym polegają obowiązki

Jako pracownik magazynu będziesz pracować w dużym centrum dystrybucyjnym, gdzie realizowane są zamówienia z oddziałów sklepu Albert Heijn. Własnym wózkiem EPT jeździsz po magazynie, aby zbierać zamówienia. Robisz to za pomocą systemu kompletacji zamówień. System głosowy podpowie Ci dokładnie, gdzie i jakie zamówienia możesz odebrać. W dość szybkim tempie udaje Ci się układać te zamówienia na paletach. Lubisz też pracować w chłodnym środowisku pracy. Czyż to nie rześkie w obecnym sezonie!

Gdzie będziesz pracować

W dystrybucji Albert Heijn pracujesz w jednym z największych magazynów w Holandii! Będziesz pracować z miłymi kolegami, którzy zawsze zapewniają miłą atmosferę. Razem z kolegami każdego dnia podejmujesz wyzwanie osiągnięcia swoich standardów. Ten, kto osiągnął najlepszy wynik, jest nagradzany premią. W Albert Heijn pracujesz z najnowszymi systemami i technikami. Więc absolutnie fajna robota! Czy Ty też jesteś gotowy na to wyzwanie?

Podanie o pracę

Świetna robota jako pracownik magazynu, prawda? Aplikuj teraz! W ciągu 2 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojej aplikacji. Kto wie, możesz zostać przesłuchany w tym samym tygodniu. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się! Zadzwoń do nas pod numer 088-1269935 lub napisz do nas na adres Noordwest.recruitment@tempo-team.nl

Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.
Uren:
32

Vaardigheden

Opleiding

middelbare school

Wat wij bieden

Salaris:
€ 26,-
Je solliciteert via Tempo-Team, leuk! Om je sollicitatie af te ronden, maak je de eerste keer eenvoudig een account aan. Via je 'mijn Tempo-Team' account log je gemakkelijk in en solliciteer je de volgende keer nog eenvoudiger. Daarnaast vind je in je account de voortgang van je sollicitatie(s) en je persoonlijke gegevens. Dé manier dus om de best passende baan te vinden!tijdelijk