Doświadczony orderpicker. Pół etatu Albert Heijn D.C.

Chcesz zarabiać 13,39 € na godzinę z dodatkami do 100% ?! Na przykład praca, którą możesz dobrze połączyć ze studiami? W takim razie pracuj na pół etatu jako orderpicker w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn w Pijnacker!

Co mamy do zaoferowania
  • Wynagrodzenie początkowe w wysokości € 13,39.
  • Dopłaty do 100%.
  • 8,33% Dodatek urlopowy.
  • Zwrot kosztów podróży od 6 km.
  • Praca na dłuższy czas!
  • Możliwości rozwoju dzięki “My Growth”.
Kim jesteś

Ważne jest, abyś miał już doświadczenie w kompletacji zamówień (w orderpickerce), a ponadto:

  • Jesteś dostępny/a do pracy na 2 zmiany w godzinach od 7:00 do 15:30 i 23:00 i / lub od 22:30 do 7:00.
  • Jesteś dostępny w środy, a także w soboty od 17:00 do 21:00 lub w niedzielę od 7:00 do 15:30.
  • W pierwszym tygodniu dostępny (jednorazowo) od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00, aby przejść trening. Jest to ważne, aby dobrze poznać proces pracy.
  • Mówisz po holendersku lub po polsku i jesteś silny fizycznie!
Na czym polegają obowiązki

Pracując w niepełnym wymiarze godzin, współpracujesz ze swoimi kolegami, przygotowując do wysyłki wszystkie zamówienia z supermarketów Albert Heijn. Każdego dnia ścigasz się na własną rękę, aby starannie zbierać produkty. Dzięki systemowi kompletacji głosowej wiesz, na jakie stanowisko musisz się udać i jakie produkty musisz odebrać, aby zrealizować zamówienie. Robisz to w szybkim tempie i czujesz wyzwanie, aby osiągnąć najwyższy standard. W ten sposób masz również szansę na wygranie programu bonusowego, gdy osiągniesz swój cel!
Jakie produkty zbierasz? Są to produkty, które można również zobaczyć w supermarkecie Albert Heijn. Od papieru toaletowego po pudełka na banany po 20 kg. Pozwala to trenować mięśnie i oszczędza wizytę na siłowni. Czy to nie miłe ?!

Gdzie będziesz pracować

Z ponad 900 sklepami w Albert Heijn, największym supermarkecie w Holandii! A wszystkie te sklepy muszą być zaopatrzone. Potrzebujemy Twojej pomocy! Praca w Albert Heijn to praca w dużym, atrakcyjnym zespole z różnorodną pracą! Podczas pracy gra przyjemna muzyka, a w przerwie można kupić smaczny obiad za okazyjną cenę w stołówce Alberta Heijna. Albert Heijn posiada różne działy. Na przykład dział ze świeżą żywnością i mroźnie. Musisz być w stanie wytrzymać zimno, ponieważ temperatura w dziale chłodnym wynosi około 1 stopnia. Oczywiście otrzymasz od nas ciepłą kurtkę!

Podanie o pracę

Czy chcesz rozpocząć w przyszłym tygodniu prace jako orderpicker w Albert Heijn? Kliknij i aplikuj teraz za pomocą czerwonego przycisku. Masz pytanie? Zadzwoń do mnie pod numer 088 126 99 35 i zapytaj o Ibtissam (tylko w języku angielskim badz holenderskim). Dozwolona jest również korespondencja. Można to zrobić pod adresem noordwest.recruitment@tempo-team.nl. Do zobaczenia wkrótce!

Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.
Uren:
24

Vaardigheden

Opleiding

middelbare school

Wat wij bieden

Salaris:
€ 26,-
Je solliciteert via Tempo-Team, leuk! Om je sollicitatie af te ronden, maak je de eerste keer eenvoudig een account aan. Via je 'mijn Tempo-Team' account log je gemakkelijk in en solliciteer je de volgende keer nog eenvoudiger. Daarnaast vind je in je account de voortgang van je sollicitatie(s) en je persoonlijke gegevens. Dé manier dus om de best passende baan te vinden!tijdelijk