Tempo Team

Helaas, deze vacature is niet langer actief

Originele vacaturetekst

Orderpicker

• Pocz?tkowe wynagrodzenie w wysoko?ci 11,71 € brutto za godzin?!
• Dop?aty si?gaj? nawet do 100%
• 8,33% dodatku urlopowego.
• Zwrot kosztów podró?y od 6 km.
• Bonusy za osi?gni?t? norm?!
• Praca w pe?nym lub niepe?nym wymiarze godzin.
• Praca, w której mo?esz pracowa? przez d?u?szy czas!

Co mamy do zaoferowania
  • Ordepricking
Kim jesteś

Kim jeste??
Oprócz tego, ?e masz ju? do?wiadczenie jako orderpicker, wa?ne jest, aby?:

  •  Mógł pracować w systemie zmianowym od 17:00 do 21:00 i / lub od 7:00 do 15:30 i / lub od 17:00 do 21:00 i / lub od 22:30 do 07:00.• Posiadał własny transport.• Był zdolny do wykonywania pracy fizycznej!
Na czym polegają obowiązki

Jako osoba kompletuj?ca zamówienia Ty i du?y zespó? zadbacie o to, aby wszystkie zamówienia do supermarketów by?y gotowe do transportu. Je?d??c na w?asnym EPT, pracujesz niezale?nie! Przechodzisz przez metrowe stojaki i starannie zbierasz produkty. Dzi?ki systemowi g?osowemu wiesz dok?adnie gdzie si? uda? i jakie produkty zebra?. W ten sposób wiesz, jak szybko zbiera? wszystkie zamówienia. Jakie produkty zbierasz? To mo?e by? wszystko! Od butelek coli po pude?ka na banany wa??ce po 20 kg. Od czasu do czasu b?dziesz musia? u?ywa? swoich mi??ni. To oszcz?dza ci wizyty na si?owni. Idealnie prawda?!

Gdzie będziesz pracować

rodowisko pracy w centrum dystrybucji Albert Heijn
Albert Heijn to najwi?ksz? siec supermarketów w Holandii, bo az ponad 900 sklepów! A wszystkie te sklepy musz? by? zaopatrzone. Potrzebujemy Twojej pomocy! Jako orderpicker mo?esz liczy? na szeroki wachlarz bardzo dobrych warunków zatrudnienia w Albert Heijn. Mo?na tu nie tylko dobrze zarobi?, ale tak?e pracowa? na d?u?ej! Praca w Albert Heijn to praca w du?ym, przyjaznym zespole z du?? ró?norodno?ci?! W ten sposób pracujesz na dwóch ró?nych dzia?ach. Pracujesz wi?c równie? okre?lony czas na dziale ze ?wie?? ?ywno?ci?: ch?odnie. Musisz by? w stanie wytrzyma? zimno, poniewa? temperatura w dziale ze ?wie?? ?ywno?ci? wynosi oko?o 1 stopnia. Oczywi?cie otrzymasz od nas ciep?? kurtk?!

W ten sposób pracujesz na dwóch ró?nych dzia?ach. Pracujesz wi?c równie? okre?lony czas na dziale ze ?wie?? ?ywno?ci?: ch?odnie. Musisz by? w stanie wytrzyma? zimno, poniewa? temperatura w dziale ze ?wie?? ?ywno?ci? wynosi oko?o 1 stopnia. Oczywi?cie otrzymasz od nas ciep?? kurtk?!

Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.
Uren:
40

Vaardigheden

  • Voor deze functie is er geen minimale werkervaring vereist

Opleiding

Middelbare school

Wat wij bieden

Salaris:
€ 12,-
Je solliciteert via Tempo-Team, leuk! Om je sollicitatie af te ronden, maak je de eerste keer eenvoudig een account aan. Via je 'mijn Tempo-Team' account log je gemakkelijk in en solliciteer je de volgende keer nog eenvoudiger. Daarnaast vind je i