Pracownik produkcji prefabrykatów betonowych

Actief Werkt! - Utrecht

LBO
40 uur

Functieomschrijving

Poszukujemy doswiadczonych pracowników dla producenta prefabrykatów betonowych z okolic Utrechtu.
Idealny kandydat na to stanowisko powinien miec doswiadczenie w pracy z betonem np. jako ciesla szalunkowy, betoniarz lub pracownik zakladu prefabrykacji.

Zgloszenia nalezy kierowac e-mail – Klik op de solliciteer-button om te solliciteren –, wysylajac CV i list motywacyjny

Functie-eisen

Opis funkcji

Pracownik zajmuje sie produkcja i obróbka elementów betonowych oraz troszczy sie o to, aby produkt koncowy spelnial ustalone normy jakosci:
- montuje drewniane i stalowe formy w oparciu o dokumentacje techniczna;
- czysci formy, powleka je olejem, sprawdza czy umieszczono w formie odpowiednie zbrojenie. Pracownik wykonuje tez niewielkie naprawy form;
- zalewa formy i wykancza powierzchnie gotowych elementów;
- na koniec metkuje gotowy produkt, aby klient znal jego specyfikacje
Dodatkowo potrafi dostosowac sie do bezposredniej i nieformalnej kultury w zakladzie zleceniodawny, potrafi pracowac zespolowo.

Wymagania:
- Wykszalcenie zawodowe lub techniczne
- Umiejetnosc czytania rysunkow technicznych
- Doswiadczenie w pracy przy betonowaniu i montowaniu elementow betonowych.
Wymagany jest wlasny dojazd i wlasne zakwaterowanie.

Oferujemy dobre warunki i pracy.

Arbeidsvoorwaarden
Sollicitatieprocedure

Ons referentienummer: 201705324

Bedrijfsinfo
Locaties
Amersfoort
Internationaal actief
Nee
Vacature contactpersoon Actief Werkt!

Vragen over deze vacature?

Wij versturen jouw vraag naar de contactpersoon van deze vacature.

Zet in favorieten
Amersfoort
Nee

Vacature info