Już od jutra zacznij pracę na pełny etat w Kuehne + Nagel w Zwolle!

Timing Uitzendteam - Zwolle

32-40 uur

Functieomschrijving

Czy chcesz pracować u jednego z największych dostawców usług logistycznych w Holandii i otrzymywać dobre wynagrodzenie z atrakcyjnymi dodatkami? Lubisz działać, nie boisz się ciężkiej pracy i jesteś dyspozycyjny(-a)?
Jeżeli tak, TA oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

W centrum dystrybucyjnym Kuehne + Nagel będziesz wykonywać między innymi następujące zadania:

sortowanie opakowań typu Big Bag;

mycie i sortowanie beczek CBL;

sortowanie skrzynek z piwem;

załadunek i rozładunek pojazdów ciężarowych;

przetwarzanie palet i przewożenie ich przy pomocy elektrycznych wózków paletowych;

sortowanie wózków logistycznych (wózki oraz kontenery rolkowe itp.);

przetwarzanie produktów ze zwrotów, jak np. odpady resztkowe.

Oprócz tego będziesz pracować w pierwszej kolejności na dwie zmiany: od 6:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 24:00.

PAY ATTENTION: IT IS REQUIRED FOR THIS VACANCY TO SPEAK VERY GOOD ENGLISH OR DUTCH!

Functie-eisen

What we ask from you:

- First of all it is necessary to speak very good English!! Or Dutch

- Fulltime availablity, also in the evenings and in the weekends
- Your own transport because it is not possible to reach Kuehne+Nagel with public transport

Arbeidsvoorwaarden

A fulltime job at Kuehne+Nagel with a good salary and good surchargers and also a compensation for your travel costs!
You will work in a motivated team and there is free coffee, tea and cappuccino during the breaks.

Working at Kuehne+Nagel will also mean a good workout. So you can skip the gym!

Sollicitatieprocedure

Bedrijfsinfo
Locaties
Zwolle
Branche
Techniek/industrie
Internationaal actief
Nee
Vacature contactpersoon Timing Uitzendteam

Vragen over deze vacature?

Neem contact op met Timing Inhouse Noordoost

Wij versturen jouw vraag naar de contactpersoon van deze vacature.

Zet in favorieten
Zwolle
Nee

Vacature info