Klant van Jobbird VDB Dienstverlening

Werken bij VDB Dienstverlening

Er zijn nog geen beoordelingen voor VDB Dienstverlening - plaats een beoordeling - weergaves

Soort organisatie
Werkgever
Branche
Uitzend/detachering/W&S
Locaties
Renswoude
Bedrijfsgrootte
51-200 medewerkers
Internationaal
Nee

Bedrijfsprofiel

W VDB Dienstverlening B.V. jest wszystko dla Państwa zorganizowane. Począwszy od przewozów miedzy Polską a Holandią, holenderski numer identyfikacji podatkowej, aż po wygodne zakwaterowanie oraz ciekawą pracę W VDB Dienstverlening panuje przyjemna atmosfera. To są nie tylko słowa, lecz przede wszystkim fakty. Nasi pracownicy zatrudnieni są u nas już dłuższy czas i wracają do nas chętnie. Ze względu na ciagły rozwój naszej firmy poszukujemy zawsze nowych pracowników, których możemy zatrudniċ w róznorodnych sektorach. W tym celu firma VDB uważa za bardzo ważne, aby takie zagadnienia jak: zakwaterowanie, sprawy administracyjne oraz przewóz były dobrze uregulowane. Korzystamy rownież ze wsparcia ze strony tlumaczy, po to, aby komunikacja pomiędzy działem planowania a pracownikami przebiegała w sposób optymalny. Krótko mówiąc, w momencie podjęcia pracy w VDB zapewniamy Państwu: - odpowiednią pracę, - dobre warunki pobytowe, - poprawne prowadzenie spraw finansowych.

Plan een route

Afstand

Nieuwe vacatures

    • VDB Dienstverlening
    • Renswoude
    • 40 uur
    • LBO

    Obowiązki:Cięcie betonu.Obsługa suwnicy do zacierania betonu.Obsługa piły komputerowej. Prace pomocnicze. Wymagania:Znajomość j. angielskiegoChęć przyuczenia się. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Wysoka motywacja do pracy. Elastyczność.Zaświadczenie o niekaralności. Oferujemy:Umowę na warunkach holenderskich.Stawkę brutto: € 11,35.Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne. Wypłatę w formie...

    • Renswoude
    • 40 uur
    • LBO
    • 0 - 1750 euro

    Obowiązki: Obsługa urządzeń pakującychKontrolowanie procesu pakowaniaUtrzymanie standardów czystości Ustawianie parametrów Naprawa usterekKonserwacja Wymagania:Umiejętności techniczneDoświadczenie przy obsłudze maszyn Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiegoWysoka motywacja do pracyElastycznośćZaświadczenie o niekaralności Oferujemy: Umowę na warunkach holenderskich Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych Wypłatę w formie...

    • Renswoude
    • LBO

    Obowiązki: Odkrawanie z fileta chrząstek, kości, skóry i tłuszczu. Pakowanie filetow drobiowych. Etykietowanie. Wymagania: Doświadczenie w pracy z nożem. Chęć przyuczenia się. Wysoka motywacja do pracy. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Chęć podjęcia długotrwałej współpracy. Elastyczność. Oferujemy: Umowę o pracę...

Contactgegevens
VDB Dienstverlening
Barneveldsestraat 44
3927CD Renswoude
Bedrijfspresentatie

Contactpersoon

jobs (vdbgroep)
0031-88 - 494 00 00